Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

‘Denizde Doğayı Hisset-3’ etkinliği pazar günü

‘Denizde Doğayı Hisset-3’ etkinliği pazar günü

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun, amatör balıkçılıkta ülkenin en popüler gurubu olan Ogga Team, Kaplumbağaları Koruma Deneği, Girne Belediyesi, Medi Foundation Bağımlılıklarla Mücadele Derneği, Yaşama Sporla Bağlan Derneği, Yeşil Barış Hareketi, Girne Leo Kulübü, KKTC Fenerbahçeliler Derneği, EKOR Un Ürünleri ve Master Roaster Cafe ile işbirliğinde organize ettiği “Denizde Doğayı Hisset” etkinliğinin üçüncüsü gerçekleştiriliyor.

Çocuklara ve gençlere doğayı ve denizi sevdirmek, nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağalarının ülkemiz ve dünya açısından önemine dikkat çekmek, ailelere çocukları ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerine olanak yaratmak amacıyla tüm halka açık olarak düzenlenen “Denizde Doğayı Hisset 3” etkinliği, 8 Ağustos Pazar günü Alagadi 2 sahilinde gerçekleştirilecek.

Etkinlik saat 17.00’de kayıtların alınıp thsirtlerin dağıtımının ardından, deniz kaplumbağaları için en büyük tehlike olan sahildeki atıklarla ilgili temizlik ile başlayacak.

Bunu çocuk ve ailelerin birlikte kaliteli vakit geçirecekleri survivor, torba yarışı, ip çekme ve değnek oyunu olmak üzere bir çok eğlenceli ve ödüllü aktiviteler hayata geçirilmesi izleyecek.

Oyun ve aktivitelerin tamamlanmasının ardından saat 19:30 ‘da Kaplumbağaları Koruma Derneği ekibinin katılımcılarla birlikte yavru deniz kaplumbağalarının denize bırakılması ile etkinlik sona erecek.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ