Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Başbakan Res-Bir heyetini kabul etti

Başbakan Ersin Tatar, bugün, Salih Kayım başkanlığındaki RES-BİR heyetini kabul etti.
Başbakanlık Şeref Salonu’nda yer alan görüşmede, RES-BİR Yönetim Kurulu, küresel salgın dolayısıyla ülkenin geçmekte olduğu bu zor süreçte üyelerinin içinde bulunduğu sıkıntı ve sorunları Başbakan’ın bilgisine getirdi ve çözümü konusunda imkanlar ölçüsünde yardım talebinde bulundu.
Başbakanlık açıklamasına göre Tatar kabulde, tüm dünyanın geçmekte olduğu bu zorlu süreçte birçok sektörde sıkıntılar bulunduğuna işaret ederek önceliğin sağlık olduğunu, ancak hayatın devamlılığı için ekonomik çarklarında sağlıklı rayına oturtulmasının önemli olduğunu ve bu uğurda büyük bir çalışma ve çaba ortaya konduğunu kaydetti.
Salih Kayım ise yaptığı konuşmada, bu sıkıntılı dönemde Başbakan Tatar ve hükümet üyelerinin ülke menfaatleri doğrultusunda canla başla çalışmakta olduklarını gözlemlediklerini ve hükümetin doğru zamanda doğru kararlarla yol aldıklarını belirterek RES-BİR olarak alınan kararları da desteklediklerini belirtti. Bu süreçte sıkıntıların aşılması için kendilerinin de üzerlerini düşeni yapacaklarını ancak hükümetin de belli konularda destek vermesinin önemine işaret etti.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ