Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Ataoğlu: “Gailelerimiz doğrultusunda ülkemizi ileriye taşıyacağız”

Ataoğlu: “Gailelerimiz doğrultusunda ülkemizi ileriye taşıyacağız”

Girne’de düzenlenen ‘Demokrat Parti Katılım Gecesi’, geniş katılımla gerçekleştirildi.

Maşallah Cihangir ve Aslı Babayiğit’in organizesinde gerçekleşen katılım törenine Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun yanı sıra parti yetkilileri de katıldı.

Katılım töreninde konuşan Ataoğlu, özveriyle çalışan partililere teşekkür ederek, “Partimize güç katan yeni üyelerimize hayırlı olsun dileklerimi sunuyor, katılım gösteren ve bu geceyi düzenleyen partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ATAOĞLU: BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE BÜYÜYORUZ, DAHA DA BÜYÜYECEĞİZ

Demokrat Parti olarak, 1992’de yanan ateşin hiç bitmeyeceğini söyleyen Ataoğlu, “vermiş olduğumuz hizmetler ve ilk günkü heyecanımızla, bıkmadan usanmadan, birlik ve beraberlik içerisinde, ‘Gailemiz insanımız, memleketimiz, gençlerimiz, geleceğimiz’ doğrultusunda yola devam edeceğiz ve daha da büyüyeceğiz” dedi.

Katılımların her geçen gün arttığını vurgulayan Ataoğlu, “Doğru işler yapıyoruz ki; bizimle yol yürümek isteyenlerin sayısı artıyor” dedi.

KKTC’yi ve KKTC halkını, gerek siyaseten gerekse de ekonomik açıdan, hak ettiği noktaya taşımanın DP’nin en önemli hedefleri arasında olduğuna dikkati çeken Ataoğlu; “Bu sorumluluk ve hedef doğrultusunda, çalışmaktan asla ve asla vazgeçmeden, gailelerimiz doğrultusunda ülkemizi ileriye taşıyacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ