Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Ataoğlu: “Eğitim sisteminin temel yapı taşları olan öğretmenlere hak ettikleri değeri vermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur”

Ataoğlu: “Eğitim sisteminin temel yapı taşları olan öğretmenlere hak ettikleri değeri vermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur”
  • KKTC
  • 23 Kasım 2020

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, eğitim sisteminin temel yapı taşları olan öğretmenlere hak ettikleri değeri vermeyen hiçbir toplumun geleceği olmadığını kaydetti ve her şartta fedakarca görev yapan tüm öğretmenlerin ortaya koydukları gayret ve çabanın takdire şayan olduğunu vurguladı.

Ataoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

“Ne varsa senin eserin
Büyük özveri, sabır ve emek isteyen öğretmenlik, yüce olduğu kadar mesuliyeti ağır bir meslektir. Öğretmen, öğreten ve nesillerimize yol gösterendir. Onlar, ilim öğreten, edep, adap öğreten, sabırla öğrencisine hayatı öğretenlerdir.
Eğitim öğretim sistemimizin temel yapı taşları olan öğretmenlere hak ettikleri değeri vermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur. Her şartta fedakarca görev yapan tüm öğretmenlerimizin ortaya koydukları gayret ve çabalar takdire şayandır.
Öğretmenler, bizim çok kıymetli. Bu kıymetten ve önemden hareketle her zaman öğretmenlerimizin yanındayız.
En değerli yatırımın insana yapılan yatırım olduğu düşüncesiyle, öğretmenlerimizin bu önemli gününü canıgönülden kutluyorum. Dileğim, öğretmenlerimizi çocuklarımızın başından eksik etmesin.”

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ