Asil Nadir kalp krizi geçirdi!

Asil Nadir kalp krizi geçirdi!

Ünlü iş insanı ve medya patronu Asil Nadir, geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırıldı. Yakın çevresinden alınan bilgilere göre, 83 yaşındaki Nadir’in durumu iyi ve tedavisi devam ediyor.

Asil Nadir, özellikle 1980’li ve 1990’lı yıllarda büyük iş başarılarına imza atan, Polly Peck şirketi ile adını duyuran önemli bir figür. Son yıllarda ise Kıbrıs’ta çeşitli medya ve iş yatırımlarıyla dikkat çekiyordu.

Ailesi ve yakınları, Nadir’in sağlık durumuyla ilgili endişe duyanlara teşekkür ederek, iyileşme sürecinin yakından takip edildiğini belirtti. Doktorlar, Nadir’in kalp krizi sonrası durumu kontrol altına alındığını ve en kısa sürede taburcu edilmesinin beklendiğini ifade etti.

Asil Nadir Kimdir?

Kıbrıs doğumlu Asil Nadir, kariyerine tekstil sektöründe başladı ve daha sonra Polly Peck International’ı kurarak büyük bir iş imparatorluğu kurdu. Ancak, 1990’ların başında yaşanan mali sıkıntılar ve yasal sorunlar nedeniyle zor günler geçirdi. Nadir, 2010’larda Kıbrıs’a geri dönerek iş hayatına burada devam etti ve birçok sosyal sorumluluk projesine de destek verdi.

Sosyal Medyada Paylaş
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ