Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Arıklı: “Çeker giderim”

Arıklı: “Çeker giderim”

Koalisyon ortağı YDP Genel Başkanı ve Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Erhan Arıklı tv2020’ye yaptığı açıklamada, 11 Nisan’daki kurultayın önemine dikkat çekti. Partinin yaklaşık 9 bin üyesinin bulunduğunu belirten Arıklı, genel sekreter Bertan Zaroğlu’nun kendisine rakip olmasını değerlendirirken önemli mesajlar verdi.  

Parti Milletvekili ve Genel Sekreter Bertan Zaroğlu’nun da kurultayda aday olmasını değerlendiren Arıklı, “Hayırlı olsun” dedi.

Zaroğlu’nun genel başkan seçilmesi halinde sadece bakanlığı değil, milletvekilliğini de bırakacağını belirten Erhan Arıklı “Eğer partililerim beni başkanlıktan uzaklaştırıyorsa o zaman siyasette işim olmaz. Esas mesleğim olan akademisyenliğe dönerim” dedi.

AKADEMİSYENLİĞE DEVAM EDERİM

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, tv2020’de Reşat Akar’ın sunduğu Gündem Özel programına telefonla katılarak, açıklamalarda bulundu. Arıklı, 11 Nisan 2021 tarihinde yapılacak kurultayda kaybetmesi halinde siyaseti bırakacağını söyledi. Arıklı, “11 Nisan’da kurultaya gideceğiz, parti başkanlığı adayına da başarılar diliyorum. Eğer o kazanırsa ben bu göreve devam etmem. Eğer partililerim beni başkanlıktan uzaklaştırıyorsa o zaman siyasette işim olmaz. Esas mesleğim olan akademisyenliğe dönerim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ