Reklam
Reklam

Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı çiftinin sağlık durumu hakkında yeni açıklama

Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı çiftinin sağlık durumu hakkında yeni açıklama
  • Yaşam
  • 28 Ağustos 2023 – 00:19 00:19

Yunanistan’da deniz kazası geçiren İş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın sağlık durumu hakkında Aydın Doğan Vakfı’ndan yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanvekili Vuslat Doğan Sabancı ve eşi Ali Sabancı’nın 24 Ağustos 2023 tarihinde yaşadıkları deniz kazasının ardından geçirdikleri tüm operasyonlar başarıyla sonuçlanmıştır. Tedavileri titizlikle devam etmekte olup, sağlık durumları iyiye gitmektedir” denildi

DHA’da yer alan habere göre açıklamada, “Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanvekili Vuslat Doğan Sabancı ve eşi Ali Sabancı’nın 24 Ağustos 2023 tarihinde yaşadıkları deniz kazasının ardından geçirdikleri tüm operasyonlar başarıyla sonuçlanmıştır. Tedavileri titizlikle devam etmekte olup, sağlık durumları iyiye gitmektedir. İlginiz ve tüm geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederiz ” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan eski başbakan yardımcılarından Hüsamettin Özkan’ın eşi Çiğdem Özkan ve büyük kızı Özlem Özkan Örs Sabancı çiftini ziyaret etti.

ZİYARETLER DEVAM ETTİ

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören, Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu ziyarete geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da hastaneye gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ