Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Ataoğlu: “Kardeşim, abim Serdar Denktaş”

Ataoğlu: “Kardeşim, abim Serdar Denktaş”

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, yıllarca DP Genel Başkanlığı yapmış olan ve bir sonraki genel seçimde aday olmayacağını açıklayan Serdar Denktaş’a, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Ataoğlu’nun paylaşımı şu şekilde;

“Kardeşim, abim Serdar Denktaş…

Geçmişten gelen kader ortaklığımız, tarihi anlara tanıklığımız, daha dün gibi aklımdadır. Tecrübenle, kendine has duruşunla bizlere örnek oldun. Seninle yolumuz kesiştiği için kendimi her zaman çok şanslı hissettim. Çok zor zamanlarda birlikte yol yürüdük.

Zorluklara karşı durduk…

Senden gururla devraldığım Demokrat Parti Genel Başkanı olarak değil, bir kardeşin olarak şunu söylemek isterim ki; yıllarca emek verdiğin, amblemindeki meşaleyi gururla taşıyıp, bir gün tıpkı senin gibi gururla devredeceğim, Demokrat Parti’nin kapısı sana her zaman açık… Burası senin yuvan… Görüşlerin ve deneyiminle, ülke sorunlarını yakından takip edeceğinden eminim… Serdar Denktaş Kardeşim, abim… Sana kardeşlik sevgimi ve saygımı bir kez daha yineler, bizlere yakınlığını sürdürmeni beklediğimizi belirtmek isterim…”

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ