Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

3 iş yeri açıp, ne var ne yok çaldılar!

3 iş yeri açıp, ne var ne yok çaldılar!
  • KKTC
  • 21 Haziran 2020

Lefkoşa’da 18-20 Haziran 2020 tarihleri arasında, bazı iş yerlerinden meydana gelen hırsızlık meselesi ile ilgili olarak yürütülen geniş çaplı soruşturmada meselelerde zanlı oldukları tespit edilen Umar Abdullahi Jabiru, Yusuf Badamasi Abubakar ve Usman İbrahim tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldılar.
Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Coşkun Altındağlı Lefkoşa’da 18-20 Haziran 2020 tarihleri arasında, bazı iş yerlerinden meydana gelen hırsızlık meselesi ile ilgili olarak yürütülen geniş çaplı soruşturmada huzurda bulunan zanlıların Lefkoşa’da faaliyet gösteren Burcu Restoran içerisinden, 178 TL para ve bir şişe alkollü içkiyi, Cavada isimli restorandan 36 TL bozuk parayı, Share Copy Dizayn isimli iş yeri içerisinden başka bir müşteriye ait diz üstü bilgisayarı çaldıklarının tespit edildiğini söyledi. Polis zanlıların ayrıca Urfalı Osmanbey Konağı isimli restorana da bir cürüm işlemek kastı ile girdiklerini ancak herhangi bir şey çalmadan çıktıklarını belirtti. Polis tutuklanan zanlıların ikametgahında yapılan aramada çalmış oldukları 1 adet laptop ile 1 adet alkollü içkinin tespit edilerek emare olarak alındığını belirterek soruşturmanın devam ettiğini vermiş oldukları ifadelerin teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini belirterek soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmalarını talep etti.
Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Mine Gündüz zanlıların soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ